Android Telefonlar İçin Müzik (Mp3) İndirme Uygulamaları


Sevdiğiniz şarkıları YouTube ya da farklı bir servis sağlayıcısından dinlemek yerine direkt olarak indirip dinleyeceğiniz üç mobil uygulama.

Peggo

En kullanışlı MP3 indirme uygulamaları arasında yer alan Peggo, sevdiğiniz bir şarkının ya da şarkıcının ismi ile arama yapıp istediğiniz şarkının cihazınıza inmesini sağlıyor. Bunun dışında YouTube ve SoundCloud’taki linkleri kopyalayıp uygulama içerisine yapıştırarak da şarkıları indirebilirsiniz. Peggo’nun en sağlam özelliklerinden bir tanesi ise şarkıdaki istemediğiniz bölümleri çıkartabiliyor olmanız. Örneğin bazı şarkıların başında ya da sonunda can sıkıcı reklamlar olabiliyor, işte bu kısımları Peggo ile editleyerek reklamsız bir müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

apps-download

MYT MP3 Downloader

Bu uygulamanın içerisinde de şarkı ya da şarkıcının ismini kullanarak arama yapabiliyorsunuz. HD kaliteyle indirebileceğiniz MP3’leri dilerseniz indirmeden de dinleyebilirsiniz. Uygulamanın ana ekranında bazı popüler şarkıları listeleyerek karşınıza çıkartan MYT MP3 Downloader, size bazı alternatifler yaratıyor.

apps-download

OG YouTube

OG YouTube için Çin malı YouTube desek yeridir. YouTube hesabınızla giriş yaparak bir nevi YouTube uygulaması gibi kullanabileceğiniz MYT MP3 Downloader’la hem MP3 hem de video indirebiliyorsunuz. YouTube’un kendi mobil uygulamasında bile olmayan arka planda oynatma özelliğini MYT MP3 Downloader’da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

apps-download

Uygulamaların hepsi APK olarak indirilebiliyor.