Hizmetler

Ginza Dijital, web sitesi tasarımı ve dijital medya hizmeti sunan Ankara merkezli bir dijital medya ajansıdır. Yaratıcılığın ve sadeliğin gücünü merkeze alıp sizlerin anlatmak istediklerini web site, sosyal medya ve tasarım hizmetleri sayesinde en sade haliyle müşterilerinize aktaran yeni nesil dijital medya ajansı!

Web Site Tasarımı

Yönetim paneli ile web sitenizi en kolay şekilde yönetin.

Ziyaretçilerinizi kısa süre içinde yakalayarak ve doğru yönlendirerek onlara aktarmak istediğinizi sağlayan web sitesi için size çözümler sunuyoruz.

Firmanıza uygun anahtar kelimeleri analiz edip inceleyelim, sizi arama motorlarında ilk sıraya yükseltelim.

Kurumsal Kimlik

Firmanız için hazırlayacağımız kurumsal kimlik çalışması, firmanızın marka değerini yükselteceği gibi dış dünyaya da güçlü görünmenizi sağlayacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya stratejinizi oluşturup, özel marka kimliği yaratarak başta Facebook olmak üzere en etkili sosyal mecralarda profesyonel marka/ürün sayfaları yapımı ve içerik yönetiminizi yapıyoruz.

Responsive Tasarım

Web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki görseller, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre şekillenip ekrana tam sığdırması ile oluşur. Genellikle masaüstü, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Responsive web tasarım ile tanışın; web sitenizi, cihazlara göre şekillenip kolay gezilebilen bir hale getirelim.

Google Arama Motoru Optimizasyonu

Web siteniz tamamlandıktan sonra arama motorlarında tanınmak, ön planda olmak ve kazanç sağlamak için en etkili yöntem SEO (search engine optimization) çalışmasıdır.

Reklam sitelerine çok büyük miktarda ödeme yapmak yerine SEO çalışması yapmak size için büyük bir avantaj olacaktır.